Kas yra OPAY

OPAY yra saugi ir patogi interneto parduotuvėse naudojama mokėjimų surinkimo sistema. Ji leidžia atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėje klientui patogiausiu būdu.

Naudodamiesi OPAY paslaugomis neturėsite sukti galvos kaip Jūsų el. parduotuvei priimti mokėjimus. Užsiregistruokite ir iškarto priimkite mokėjimus populiariausiais Lietuvoje mokėjimo būdais. Jums reikės tik parsisiųsti ir įsidiegtį OPAY specialiai Jūsų el. parduotuvei paruoštą įskiepį. Tam nereikia būti programuotoju. Jei tik reikės, Jums asmeniškai paaiškinsime kaip tai padaryti.

Kas yra OPAY

Saugu

Garantuojame, kad per OPAY sistemą vykdomi mokėjimai yra visiškai saugūs, užtikriname konfidencialių ar privačių duomenų apsaugą.

Automatizuota

Mokėjimai per OPAY vykdomi automatizuotai, o infomacija apie apmokėjimą ir klientui, ir prekybininkui pateikiama per keletą sekundžių.

Patogu

Atlikti ir priimti mokėjimus per OPAY yra labai patogu, nes sistema ištobulinta iki smulkmenų – ji patogi ir interneto parduotuvės klientams, ir prekybininkui.

Lankstu

Jei Jūs neabejingas programavimui ir norite įsidiegti mokėjimus savaip, mes turime Jums paruošę techninės informacijos skiltį, kur rasite visus reikiamus aprašymus ir integravimo pavyzdžius.