Mobilioji piniginė

OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę Jums atsiskaityti mobiliosiomis piniginėmis apsiperkant internete.

Kas yra mobilioji piniginė?

Mobilioji piniginė yra banko ar mokėjimo įstaigos programėlė išmaniajame telefone.

Bankai, mobiliojo ryšio operatoriai ir kitos Jūsų lėšas administruojančios įmonės turi galimybę nuo Jūsų sąskaitos nurašyti pinigų sumas arba, mobiliojo ryšio operatoriaus atveju, perkelti tas sumas į sąskaitą už paslaugas, kurią Jūs mėnesio pabaigoje apmokėsite.

Mobiliosios piniginės palengvina naudojimąsį sąskaitomis, kai norite kažką nusipirkti. Kiekviena sąskaitas administruojanti įstaiga gali susikurti programėlę, kuri įrašyta į išmanųjį telefoną, susieja Jūsų turimą sąskaitą įstaigoje su Jūsų telefonu. Norėdami atsiskaityti kavinėje, benzino kolonėlėje, maisto parduotuvėje ar bet kurioje kitoje pardavimo vietoje, turėkite telefoną, kurio ekrane patvirtinsite mokėjimą, o pinigai bus automatiškai nurašyti nuo Jūsų sąskaitos toje įstaigoje, kurios programėlėje patvirtinsite mokėjimą.

Kokiomis mobiliosiomis piniginėmis galima atsiskaityti?

Šiuo metu OPAY suteikia galimybę atsiskaityti MoQ mobiliąja pinigine. Mobiliųjų piniginių, kuriomis galima atsiskaityti, skaičius ateityje didės, nes vis daugiau sąskaitas administruojančių įstaigų kuria savo programėles.

  • MoQ mobilioji piniginė susieja Jūsų telefoną su mokėjimo kortelėmis VISA, Visa Electron, Maestro, MasterCard, taip pat savo MoQ piniginę galite pasipildyti bankiniu pavedimu. Daugiau  informacijos https://moq.lt

    AppStore  

    Savo išmaniajame telefone ar planšetėje paspaudę ant vienos iš aukščiau pateiktų nuorodų, galėsite šią programėlę atsisiųsti. Nuorodą reikia rinktis pagal savo išmaniojo telefono ar planšetės naudojamą operacinę sistemą.