Mokėjimo demonstracija

Šiame puslapyje galite išbandyti kaip atliekamas mokėjimas per OPAY sistemą.

Savo el. parduotuvę galite sujungti su OPAY sistema ir priimti mokėjimus įsidiegę OPAY įskiepį arba naudodami pateiktus programavimo pavyzdžius.

OPAY leidžia pasirinkti vieną iš dviejų mokėjimo būdų atvaizdavimo Jūsų klientams nustatymų: EL. PARDUOTUVĖS ATSISKAITYMO LANGE arba OPAY MOKĖJIMO LANGE.
Žemiau pateikiame pavyzdžius kaip tai atrodo ir veikia. Pavyzdžiuose pateikiami pirkinių krepšeliai simbolizuoja tikros elektroninės parduotuvės atsiskaitymo langą, kur pateikiamas pirkinių sąrašas ir prašoma apmokėti.

Šiame pavyzdyje mokėjimo būdai atvaizduojami ir pasirenkami OPAY mokėjimo lange. Išbandykite kaip veikia nukreipimas į pasirinktą banką ar kitą mokėjimo būdą, taip pat papildomas pardavimų skatinimo funkcijas, pvz. persiųsti mokėjimą kitam asmeniui.

OPAY mokėjimo lango spalvos gali būti priderintos prie jūsų el. parduotuvės spalvų, rodomas logotipas ir kita pardavėjo informacija.

Čia galite išbandyti visą mokėjimo eigą, o jei įdomu, galite atlikti ir mokėjimą. Jūsų sumokėtus pinigus grąžinsime per porą dienų.


Pirkinių krepšelis

Stalinė lempa
Stalinė lempa
Lempa apšviesti stalui
1 x 0.01 €

Kartoninė dėžė
Kartoninė dėžė
Dėžė transportavimui (550mm x 300mm)
1 x 0.01 €

Viso:
0.02 €

Pasirinkite mokėjimo būdą