OPAY slapukų aprašymas

Slapukai yra mažos tekstinės rinkmenos, kurios patalpinamos jūsų kompiuteryje ar kituose prie interneto prisijungusiuose įrenginiuose (pvz. planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai), jei jūsų naršyklės nustatymai priima slapukus.

Kai atverčiate vieną iš mūsų interneto svetainių, mes paprašome jūsų sutikimo į jūsų įrenginį patalpinti papildomus slapukus. Tęsdami naudojimąsi interneto svetaine po to, kai parodome slapukų pranešimą, sutinkate su tuo, kad slapukus naudosime žemiau nurodytais tikslais („Naudojami slapukai ir jų paskirtis“).

Naudojami slapukai ir jų paskirtis

Būtini slapukai

Mūsų naudojami slapukai yra būtini mūsų interneto svetainės funkcionalumui ir veikimui (pvz. informaciją, pagal ką yra atpažįstama, jog vartotojas yra prisijungęs prie savitarnos), slapukuose saugomą informaciją naudojame tik šiuo tikslu. Dauguma slapukų iš jūsų įrenginio ištrinami pasibaigus jūsų naršyklės sesijai.

Pavadinimas Galiojimas Aprašymas
sessionId Iki naršyklės uždarymo Unikalus identifikatorius, išduodamas kreipiantis į OPAY sistemą. Reikalingas tam, kad naviguojant tarp puslapių, sistema suprastų, jog tai to paties žmogaus naršymas, o ne atskirų žmonių skirtingų puslapių atvertimai. Arba fiksuoti jog vartotojas yra prisijungęs prie savitarnos.
accordionOpen Iki naršyklės uždarymo Kuri mokėjimo būdų grupė praskleista mokėjimo puslapyje
channelSelected Iki naršyklės uždarymo Kuris mokėjimo būdas pasirinktas mokėjimo puslapyje
cookieconsent_status 1 metai nuo paskutinio apsilankymo Slapukas saugo žymę, kad jūs pasirinkome uždaryti pranešimą apie slapukų naudojimą.

 

Trečiųjų šalių slapukai

Kai naudojatės interneto svetainės paslaugomis, siekiant surinkti duomenis, jūsų atžvilgiu gali būti naudojami kitų teikėjų slapukai ar tinklo duomenų rinkėjai. Tai gali būti daroma siekiant išmatuoti grupę, aktyvuoti kontekstinę reklamą ar tikslines kampanijas. Šie slapukai padeda mums identifikuoti kiek lankytojų apsilanko mūsų interneto svetainėje ir kaip jie joje elgiasi. Tai padeda mums gerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą, pvz. užtikrinant, kad vartotojai gali rasti tai, ko ieško. Jums suteikus leidimą naudoti slapukus, taip pat vertinsime vartotojo profilius su pseudonimu. Asmens tapatybės nustatyti nebus įmanoma. Šias technologijas valdo trečiosios šalys. Tokių trečiųjų šalių slapukų saugojimą bei jais vykdomą stebėjimą galite nutraukti pakeisdami savo naršyklės nustatymus.

Pavadinimas Galiojimas Aprašymas
jsessionid Iki naršyklės uždarymo Unikalus identifikatorius, išduodamas kreipiantis į OPAY sistemą. Reikalingas tam, kad naviguojant tarp puslapių, sistema suprastų, jog tai to paties žmogaus naršymas, o ne atskirų žmonių skirtingų puslapių atvertimai.
nreum Iki naršyklės uždarymo Naudojamas New Relic. Naršymo pradžios laikas, reikalingas tam, kad išmatuoti vartotojo naršyklės atsakymo laiką.
nragent Iki naršyklės uždarymo Naudojamas New Relic. Unikalus identifikatorius, kuris reikalingas perduodant monitoringo duomenis iš svetainėje veikiančio monitoringo agento į pačią monitoringo sistemą.
fr 3 mėn. nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Facebook rinkodaros tikslams.
_fbp 3 mėn. nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Facebook rinkodaros tikslams.
tr Iki naršyklės uždarymo Naudojamas Facebook rinkodaros tikslams.
_ga 2 metai nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Google Analytics svetainės vartotojų veiksmų monitoringui.
_gid 24 val. nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Google Analytics svetainės vartotojų veiksmų monitoringui.
 _gat 1 min. nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Google Analytics svetainės vartotojų veiksmų monitoringui.
AMP_TOKEN Nuo 30 sec. iki 1 metų nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Google Analytics svetainės vartotojų veiksmų monitoringui.
_gac_ 90 dienų nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Google Analytics svetainės vartotojų veiksmų monitoringui.
__cfduid 365 dienos nuo paskutinio apsilankymo CloudFare CDN (angl. content delivery network) tiekėjo slapukas padedantis identifikuoti tą pačią naršyklę.
_hjIncludedInSample 365 dienos nuo paskutinio apsilankymo Naudojamas Hotjar svetainės vartotojų veiksmų monitoringui.