Programuotojų registracija

Norime susipažinti su programuotojais, kurie dirba el. komercijos srityje, nes mums įdomi Jūsų nuomonė apie OPAY, pastabos ir patarimai.

Taip pat kuriame dirbančių su el. komercija specialistų duomenų bazę, kurioje potencialūs OPAY klientai galėtų rasti programuotojus, galinčius sukurti el. parduotuvę, atlikti atnaujinimus ar įdiegti OPAY mokėjimo sistemą.

Su mumis bendradarbiaujantys el. parduotuvių kūrėjai gauna nuolaidas mūsų paslaugoms, todėl savo klientams galės pasiūlyti pilną paslaugų paketą kartu su gera mokėjimų surinkimo kaina. Vietoje nuolaidos galime atsidėkoti komisiniu atlygiu nuo kliento vykdomų operacijų.

Jei norite, kad Jūsų duomenys būtų publikuojami viešai prieinamoje duomenų bazėje, pažymėkite varnelę. Prieš publikuodami duomenis su Jumis dar susisieksime.
Jei nenorite skelbti savo duomenų, varnelės nežymėkite, tačiau vis tiek užpildykite anketą. Žinodami su kokiomis technologijomis dirbate, ir turėdami Jūsų kontaktus, galėsime asmeniškai susisiekti, jeigu turėsime atitinkamų užsakymų.
* - Pažymėti privalomi laukai.